الف میکس

 

” الف میکس ” گروهی مجرب از طراحان و تدوینگران فیلم های عروسی و صنعتی می باشد که به واسـطه فروشـگاه اینترنتی، فعالیت خویش را در عرصه تولید و فروش کلیپ های آماده عروسی و صنعتی آغاز نموده است. باتوجه به تنوع کلیپ های تولید شده در بازار که هر کدام مشتریان خاص خود را دارد، جای خالی سبک کلیپ های ارائه شده توسط شرکت ” الف میکس ” نیز احساس می شد ، مفتخریم با ارائه محصولات و کلیپ های متنوع در خدمت شما دوستان و همکاران عزیز باشیم.

 

چرا الف میکس؟!

 

سادگی و زیبایی کلیپ ها

ما همیشه تلاش کرده ایم سادگی و زیبایی را در کارها و کلیپ هایمان حفظ کرده و از شلوغ کاری کلیشه ای کلیپ های بازاری اجتناب کنیم و با بکارگیری ایده ها ، تکنیک ها و افکت های جدید، جذاب و متنوع، رضایتمندی شما عزیزان را فراهم کرده و با تولید کلیپ هایی زیباتر و با کیفیت بیشتر ، قدردان این حسن انتخاب ارزشمند شما عزیزان باشیم.

هدفمندی و حس آمیزی

تدوین هنریست چون شعر. کلیپ عاشقانه نیز تنها کلمات و تصاویری زیبا نیست، بلکه باید هدفی را دنبال کرده، حسی را بیان نموده و عواطف را برانگیزد. ما با هماهنگی صوت و تصویر ، هدفمندی و حس آمیزی کلیپ های عاشقانه خود را تضمین کرده ایم.

بهترین کلیپ ها با قیمت مناسب

گروه هنری الف میکس در تلاش است تا مجموعه ای کامل از کلیپ های جدید عروسی، اسپورت ، تولد ، مهد کودک ، و دیگر مورد نیاز شما همکاران عزیز را تولید و با قیمتی کاملا مناسب عرضه کند. کیفیت بسیار خوب در کنار قیمتی مناسب ، الف میکس را بهترین گزینه برای انتخاب نموده است. امید که شما نیز با خرید محصولاتمان از طریق این سایت ما را حمایت کنید.

همانگی کلیپ با متن ترانه

ناهماهنگی صوت و تصویر ، نقطه ضعف مهمی در کلیپ های آماده بازار به شمار می رود. ما برای اولین بار با پوشش این نقطه ضعف توانسته ایم کلیپ هایی با حس آمیزی بیشتر تولید کرده و روح تازه ای به کلیپ های آماده ببخشیم و احساس را به آن اضافه کنیم.

 

سخنی با شما ؛

هدف ما رضایتمندی شما عزیزان است. پس با راهنمایی ها و بیان پیشنهادات و انتقادات خود، مارا هر چه بیشتر در رسیدن به این هدف یاری خواهید نمود. انتقادات و پیشنهادات ارزشمند شما ، باعث پیشرفت پروژه ها و کارهای ما بوده و کیفیت بیشتر محصولات سفارشی شما عزیزان را در پی خواهد داشت.

لطفا “سفارش محصولات” و  “سفارش کلیپ های اختصاصی” و ” درخواست میکس و مونتاژ فیلم” های خود را از طریق سایت یا شماره های درج شده در سایت و کانال تلگرام ” الف میکس ” با ما در میان بگذارید.

 

کلیپ های آماده با زحمت زیاد تولید شده و باعث سهولت ، سرعت و زیبایی کار شما عزیزان می گردد، از کپی و خرید کلیپ ها از دلالان اجتناب نمایید.
حمایت از ما ، حمایت از سرعت و زیبایی کارهای شماست.