“شرایط و ضوابط فروشندگی در سایت الف میکس”

“متن زیر قراردادی حقوقی بین شما بعنوان فروشنده محصولات مجازی و سایت الف میکس می‌باشد.”

 

1- مالکیت مادی و معنوی کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت الف میکس می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور (سایت الف میکس) اجازه کپی کردن، توزیع، نشرمجدد، واگذاری (Download)، نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

2- شرایط استفاده از خدمات سایت به محض پذیرش. عضویت شما بعنوان فروشنده در سایت الف میکس بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت از جانب شما بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.

3- شما بعنوان فروشنده محصولات مجازی و دانلودی در سایت الف میکس پذیرفته شده اید و تنها مجاز به فروش محصولات دانلودی می باشید. فروش هرگونه محصولات پستی یا فیزیکی از جانب شما در سایت الف میکس ممنوع بوده و مسئولیت آن به عهده شما خواهد بود، همچنین غیرفعال سازی و حذف حساب شما را در پی خواهد داشت.

4- شما تنها مجاز به فروش پروژه های آماده مربوط به یکی از نرم افزارهای ( ادیوس ، پریمیر ، افترافکت و فتوشاپ ) می باشید و حق فروش چیزی به غیر از آن را نخواهید داشت.

5- شما تنها مجاز به فروش پروژه هایی می باشید که توسط خود شما تولید و طراحی شده اند و حق فروش پروژه های تولید شده توسط شرکت ها و اشخاص دیگر را ندارید.

6- فروش هر گونه محصول و فایل مجازی یا فیزیکی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد و حذف دائمی حساب کاربری شما را در پی خواهد داشت.

7- شما موظف به پشتیبانی و پاسخگویی در قبال محصول ارائه شده به مشتریان می باشید.

8- در کلیه محصولات ارائه شده ، حق درج نام شرکت یا سایتی بجز الف میکس ممنوع بده ، و تنها مجاز به درج نام و شماره تماس خود می باشید. لازم به ذکر است که درج نام و آدرس سایت الف میکس و شماره تلفن مدیریت در کلیه محصولات ارائه شده ضروری می باشد.

9- شما موظف به تکمیل دقیق و حقیقی مشخصات ، آدرس و شماره تلفن خود و احراز آن می باشید.

10- به اضای فروش هر محصول، کارمزد 20 درصدی بعنوان کمیسیون فروش از حساب شما کسر خواهد شد.

11- الف میکس موظف است مبلغ درخواستی شما از حسابتان را تا 24 ساعت تسویه نماید.

12- تا زمانی که محصولات شما در سایت الف میکس به فروش می رسد ، شما بعنوان فروشنده در سایت الف میکس پذیرفته شده اید و آغاز فروش محصولات شما و تایید شما به عنوان فروشنده ، بیانگر تایید و قبول کلیه شرایط و ضوابط فروش در سایت الف میکس از جانب شما بوده و موظف به رعایت آن می باشید.

13- نقض هر یک از قوانین و مقررات ذکر شده ، محرومیت و حذف حساب کاربری شما را در پی خواهد داشت.

14- حساب فروشندگی شما در سایت الف میکس پس از ارسال مدارک و احراز هویت فعال خواهد شد.

15- شما هرگز حق اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربریتان را با شخص دیگری ندارید و مسئولیت تمام فایل ها و تصاویر ارسال شده توسط حساب کاربریتان را به عهده دارید.

16- الف میکس به منظور حمایت از کسب و کارهای خانگی و حمایت از تولید محتوا ، تمامی حقوق شما برای درج ( نام و شماره تلفن شما در محصولات ارسال شده توسط شما ) ، به همراه ( نشانی سایت الف میکس و نام و شماره تلفن مدیر سایت ) را برای هر دو محفوظ داشته ، همچنین حق تغییر و حذف محتوای محصول و قیمت آن را برای خود محفوظ می دارد.

مدارک مورد نیاز : تصویر کارت ملی ( پشت و رو ) و شناسنامه ( صفحه اول ) ، آدرس و شماره تلفن همراه و ثابت ، چاپ و امضای برگ شرایط و ضوابط فروشندگی (همین برگ) در سایت الف میکس و ارسال پستی همراه با مدارک به نشانی الف میکس.

لطفا پس از ثبت نام درسایت ، برای فعالسازی حساب فروشندگی ، مدارک ذکر شده در بالا ، به همراه نمونه پروژه تولید شده توسط شما و شماره تلفن همراهتان را از طریق ایمیل یا پیام رسان سروش ، روبیکا یا واتساپ به شماره 09308146961 برایمان ارسال کنید.

پس از فعالسازی و احراز هویت ، آموزش های مورد نیاز جهت کار با پنل فروشندگی و ارسال و فروش محصولات و نحوه برداشت برایتان ارسال خواهد شد.

 

اینجانب  ______________________  فرزند  __________ با پذیرش کلیه شرایط و ضوابط فروشندگی در سایت الف میکس ، تقاضای تایید و فعالسازی حساب فروشندگی را دارم.

تاریخ و امضاء